Aktualności

MAŁOPOLSKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

6 października 2022 r. w Nowym Targu odbyły się Finały Małopolskich Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W tym szkolnym, lekkoatletycznym święcie udział wzięły drużyny, które w gminnych i powiatowych eliminacjach zdobyły pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

sukces odniosły dziewczęta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego (PSP 2 Brzesko), które w kategorii Igrzysk Dzieci (ur. 2010 i mł.) zdobyły brązowy medal. Podopieczne Renaty Rożkowicz wystąpiły w składzie: Oliwia Mardoń, Laura Mikos, Oliwia Grabka, Oktawia Mikos, Milena Kurtyka, Weronika Stachera i Izabela Glonek. Świetnie spisali się również chłopcy startujący w tej samej kategorii wiekowej. Po ciekawym biegu uczniowie brzeskiej „Dwójki” ukończyli rywalizację na 6. pozycji. Opiekunem tej drużyny był Marcin Gromadzki.