Dam Pracę

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla pracowników bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnie na sezon 2016 przy zbiorach owoców – truskawek.
Stanowisko : pracownik sezonowy przy zbiorach truskawek
Lokalizacja : Niemcy , Holzbuttgen ( Neuss)
Wynagrodzenie : akord/godzinowe
Zadania : Jest to praca fizyczna odbywajaca się na otwartym terenie ( w polu ) polegająca na ręcznym zbiorze truskawek .
Wymagania :
– wytrzymałość organizmu na warunki pogodowe
– należy zaplanować wyjazd maj- czerwiec 2016
– dobra ogólna sprawność ruchowa
– chęci i energia do pracy
– zabranie odpowiedniego ubrania na każda pogodę
– wiek 25-55 lat
Oferujemy :
– Zakwaterowanie płatne + obiad płatny za ok. (9,5 euro/ dzień )
– wynagrodzenie 8 euro/h 3 euro / skrzynka ( akord )
– ubezpieczenie
– legalne zatrudnienie

Kontakt:
Do 15.01.2016 pod numerem telefonu :515284809 – możliwość spotkania i rozmowy po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Kontakt: 515284809

Powiązane artykuły

Back to top button