Aktualności

Wielkanocne Zawody Pływackie

Na brzeskiej pływalni dniu 13 kwietnia br. odbyły się Wielkanocne Zawody Pływackie pod patronatem Burmistrza Brzeska Pana Grzegorz Wawryki. W zawodach wzięło udział 49 zawodników, którzy startowali w dwóch stylach: klasycznym i dowolnym na dystansie 25 i 50 m. Sponsorami imprezy byli: Urząd Miasta Brzeska, BOSiR Brzesko oraz Tomasz Górka BEATUS. Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejne zawody pływackie, które odbędą się 4 maja br., a będą to VII Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP.
Wyniki w poszczególnych kategoriach są następujące:

– styl klasyczny

 

KL. I – II SP dziewczęta

czas

1

Pawłowska Weronika

24,89

2

Czuba Natalia

30,81

3

Zwoleń Julia

31,07

 

KL. I – II SP chłopcy

czas

1

Szydłowski Erwin

50,33

 

KL. III – IV SP dziewczęta

czas

1

Kopeć Anita

59,55

2

Klaudia Wolak

59,68

3

Kopeć Agnieszka

1,00,78

4

Karolina Mocię

1,02,39

5

Pytka Agnieszka

1,21,58

 

KL. III – IV SP chłopcy

czas

1

Jędryka Marceli

51,46

2

Hubert Koczwara

58,78

3

Wiktor Nieć

1,000,84

 

 

KL. V – VI SP dziewczęta

czas

1

Biel Karolina

51,21

2

Żak Justyna

51,56

3

Grazia Pappalardo

53,15

 

 

 

– styl dowolny

 

Kl. 0 i I SP dziewczęta

czas

1

Aleksandra Borowiec

25,36

 

Kl. 0 i I SP chłopcy

czas

1

Garbień Franciszek

25,09

2

Gibuła Patryk

34,28

3

Pukal Maksym

33,00

 

KL. II – III SP dziewczęta

czas

1

Patrycja Serafin

1,20,18

2

Wolak Patrycja

1,10,47

 

KL. II – III SP chłopcy

czas

1

Wojciech Zachara

41,24

2

Krzysztof Dynak

46,87

3

Filip Macheta

51,72

4

Jan Nowak

52,03

5

Kacper Smaluch

53,22

6

Babicz Krzysztof

1,10,07

 

Kl. IV i V SP dziewczęta

czas

1

Pola Kusiak

37,29

2

Martyna Stanula

39,37

3

Trestka Aleksandra

40,96

4

Julia Gdowska

52,61

5

Aleksandra Mucha

1,07,98

 

Kl. IV i V SP chłopcy

czas

1

Maciej Zachara

40,77

2

Rogoż Kacper

1,15,72

 

Kl. VI SP dziewczęta

czas

1

Paulina Toroń

44,12

2

Fior Marlena

44,15

3

Serafin Gabriela

49,80

 

KL. I i III Gimnazjum dziewczęta

czas

1

Gnyla Gabriela

36,75

2

Stec Kaja

45,99

3

Gurgul Karolina

52,06

 

Kl. I i III Gimnazjum chłopcy

czas

1

Gucwa Radosław

27,98

2

Zych Kamil

29,25

3

Tomczyk Damian

32,13

4

Leonard Kubala

44,80

 

OPEN – mężczyzn

czas

1

Jakub Szydek

29,17

2

Konrad Moszczyński

29,54

3

Gibuła Jarosław

29,94

4

Zych Kamil

30,94

5

Jakub Galas

37,34

 

Powiązane artykuły

Back to top button