Zapowiedzi

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABRYTOWYCH

Urząd Miejski w Brzesku informuje że w dniach od 18.05.2012r. do 07.07.2012r. przeprowadzona zostanie bezpłatnie w Gminie Brzesko zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

Odpady będą zbierane bezpośrednio na przejeżdżający samochód. W wyznaczonym dniu mieszkańcy proszeni są o wystawienie przed posesję odpadów typu wielkogabarytowego (np. stare meble, lodówki, pralki, telewizory, opony itp.) nadmieniam iż inne odpady nie będą zabierane. Proszę o wystawienie odpadów do godz 700.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych będzie prowadzona przez Brzeskie Zakłady Komunalne Sp.z o.o. Brzesko ul. Słowackiego 1, zgodnie z poniższym harmonogramem.

Lp

Teren sołectwa/osiedla

Termin zbiórki odpadów wielkogabarytowych

1

Jadowniki (strona północna od E4)

18.05.2012r. (piątek)

2

Jadowniki (strona południowa od E4)

19.05.2012r. (sobota)

3

Jasień

26.05.2012r. (sobota)

4

Poręba Spytkowska

29.05.2012r. (wtorek)

5

Szczepanów

30.05.2012r. (środa)

6

Bucze

31.05.2012r. (czwartek)

7

Mokrzyska

02.06.2012r. (sobota)

8

Wokowice

09.06.2012r. (sobota)

9

Sterkowiec

09.06.2012r. (sobota)

10

Osiedle Kopaliny-Jagiełły

(Wł. Jagiełły, Barokowa, Boczna, Brata Alberta, Chmielna, Czarnowiejska( od ul. Królowej Jadwigi do ul. Kołłątaja), Elektryczna, Grottgera, Jana Pawła II, Jasna, Jodłowska, Konstytucji 3 Maja, Kossaka, Kosynierów, Kopaliny, Królowej Jadwigi, Leśna, Letnia, Łąkowa, Malczewskiego, Piaskowa, Piwna, Polna, Poprzeczna, Reja, Spacerowa, Topolowa, Wiejska, Wiosenna, Wyspiańskiego, Zacisze, Zagłoby)

15.06.2012r. (piątek)

11

Osiedle Brzezowieckie

(Armii Ludowej, Błękitna, Bohaterów Westerplatte, Brzezowiecka, Bujaka, Czarnowiejska (od ul. Królowej Jadwigi do Pl. Kazimierza), Garbarska, Granitowa, Jaśminowa, Kwiatowa, Leg. Piłsudskiego ( od nr 8 parzyste od nr 15 nieparzyste), Makowa, Okulickiego, Partyzantów, Powstańców Warszawy, Przemysłowa, Różana, Słoneczna, Solskiego (od Powstańców Warszawy do Okulickiego) Spokojna, Starowiejska, Towarowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zamknięta, W. Zydronia)

16.06.2012r. (sobota)

12

Osiedle Stare Miasto

(11 listopada, 19 stycznia, Asnyka, Cicha, Chopina, Długa, Głowackiego, Grunwaldzka, Wł. Jagiełły, Berka Joselewicza, Kościuszki (od nr 1 do 51 nieparzyste i od 2 do 62 parzyste), Kręta, Krótka, Matejki, Leg. Piłsudskiego (od nr 1 do 13 nieparzyste i od nr 2 do 6a parzyste), Mickiewicza (od rynku do do ul. Ks. Popiełuszki) Miła,

Modrzejewskiej, Mościckiego, Nowa, Osiedlowa, Ogrodowa (stare budownictwo), Pl. Kazimierza Wlk., Pl. Targowy, Pl. Zwycięstwa, Pl. Żwirki i Wigury, Rynek, Marszałka J. Piłsudskiego, Pod Sadem, Puszkina, Sienkiewicza, Solskiego (od ul. Głowackiego do ul. Powstańców Warszawy), Słowackiego, Sobieskiego, Spółdzielcza, Szarych Szeregów, Targowa, Uczestników Ruchu Oporu, Wąska, Widok, Wyszyńskiego, Wyzwolenia, Zakątek, Zielona)

16.06.2012r. (sobota)

13

Osiedle Zielonka

(Brzegowa, Cegielniana, Czecha, Chrobrego, Kusocińskiego, Łokietka, Marusarzówny, Mieszka I, Okocimska, Piastowska, Rzeźnicza, Świerkowa, Bolesława Śmiałego)

23.06.2012r. (sobota)

14

Osiedle Okocimskie

(Browarna, Barona Gota, Mickiewicza (od ul. Ks. Popiełuszki) Pl. Kupiecki, Pomianowska, Robotnicza, Wesoła)

23.06.2012r. (sobota)

15

Osiedle Kościuszki – Ogrodowa

(Kościuszki, Ogrodowa)

29.06.2012r. (piątek)

16

Osiedle Słotwina

(Bagienna, Dworcowa, Gajowa, Głuch, Jesienna, Kołłątaja, Kopernika, Łączyska, Młyńska, Mokra, Na Górkach, Odrodzenia, Oświecenia, Parcelowa, Rzemieślnicza,   Sikorskiego, Słowińska, Solskiego (od ul. Okulickiego do ul. Dworcowej) Stawowa, Szczepanowska, Wakacyjna, Wodna, Wyspowa, Za Lasem)

30.06.2012r. (sobota)

17

Okocim

07.07.2012r. (sobota)

Powiązane artykuły

Zobacz także
Close
Back to top button