Dam Pracę

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracowników

na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna
Wymagania:
• biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami
• doskonała znajomość języka polskiego
• obsługa komputera (MS Office)
• wykształcenie wyższe
• gotowość do pracy zdalnej
• doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane
Zakres obowiązków:
• bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,
• korekta językowa gotowych tekstów,
Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia
• umowa o pracę
• możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl

Kontakt praca@netkadra.pl, 48 13 43 76 395 www.netkadra.pl Mikrotech S.A – Netkadra ul. Składowa 9 38-400 Krosno

Powiązane artykuły

Back to top button