Aktualności

Inauguracja z nowym budynkiem

Piłkarska wiosna na boisku w Szczepanowie rozpoczęła się od kilku pozytywnych zmian dla Klubu Iskra Szczepanów.
Przez okres zimowy powstał budynek gospodarczy, wybudowany i urządzony przez Gminę Brzesko. Pojawił się nowy sponsor klubu MAY-MAT, który ufundował m.in. nowe koszulki.
Te nowości po raz pierwszy kibice mogli zobaczyć w Szczepanowie 20 kwietnia na meczu o godz. 16:00.
Iskra Szczepanów podejmowała Jedność Paleśnica. W pierwszej połowie goście objęli prowadzenie tuż przed przerwą, w drugiej połowie wyraźnie lepiej zagrali gospodarze którzy pomimo wielu braków kadrowych wygrali 2:1 po bramkach Jana Marca i Adama Zawady.
Wśród prawie 80 kibiców był wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tomasz Latocha wraz  z najmłodszym kibicem, który złożył po meczu gratulacje drużynie zwycięskiej.

Inauguracyjny mecz :: ISKRA Szczepanów