Aktualności

VII Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP


Na brzeskiej Pływalni w dniu 4 maja odbyły się VII Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP. Zawody swoim patronatem objął Burmistrz Brzeska Pan Grzegorz Wawryka. Do rywalizacji przystąpiło 49 zawodników i zawodniczek, a starowali w dwóch stylach: klasycznym i dowolnym na dystansie 25 i 50 m. Sponsorami byli: Urząd Miasta Brzeska, BOSiR Brzesko, SKOK Jaworzno oraz Cyfrowy Polsat z siedzibą w Brzesku przy ul. Głowackiego 21. Wyniki w poszczególnych kategoriach:

S T Y L   D O W O L N Y

Kl. 0 i młodsze dziewczęta i chłopcy

czas

1

Gibuła Patryk

36,82

2

Marecik Natalia

37,53

Kl. I i II dziewczęta

czas

1

Madej Maja

24,78

2

Borowiec Aleksandra

25,80

3

Brach Oliwia

32,13

4

Serafin Patrycja

40,57

Kl. I i II chłopcy

czas

1

Filip Litwora

21,59

2

Natan Toroń

34,47

KL. III – IV SP dziewczęta

czas

1

Gdowska Julia

55,24

2

Pytka Agnieszka

1,12,65

3

Caban Aleksandra

1,40,02

KL. III – IV SP chłopcy

czas

1

Marceli Jędryka

40,21

2

Krzysztof Dynak

46,45

3

Filip Macheta

47,35

4

Jan Nowak

49,89

5

Kacper Rogóż

1,16,44

Kl. V i VI SP dziewczęta

czas

1

Maksylewicz Aleksandra

47,96

2

Chyl Maria

1,06,07

3

Daniela Pyrek

1,08,90

4

Cempa Karolina

1,45,60

OPEN – kobiety

czas

1

Gnyla Gabriela

37,35

2

Ostapczuk Weronika

38,06

3

Stec Kaja

47,83

4

Gurgul Karolina

48,93

OPEN – mężczyzn

czas

1

Gucwa Radosław

27,69

2

Tomczyk Damian

32,58

3

Paryło Patryk

41,28

S T Y L   KLASYCZNY

KL. I – II SP chłopcy

czas

1

Erwin Szydłowski

23,17

2

Wiktor Paryło

34,19

KL. III – IV  SP dziewczęta

czas

1

Kopeć Anita

27,25

2

Kopeć Agnieszka

27,42

3

Wolak Klaudia

28,19

4

Mocię Karolina

28,24

5

Mytnik Patrycja

28,38

6

Mytnik Aleksandra

31,24

7

Hajduk Karolina

35,01

KL. III – IV SP chłopcy

czas

1

Hubert Koczwara

25,98

2

Wiktor Nieć

26,03

3

Jakub Kurek

27,30

4

Nikodem Kornaś

35,25

KL. V – VI SP dziewczęta

czas

1

Stefaniak Klaudia

46,41

2

Biel Karolina

49,20

3

Żak Justyna

49,26

4

Pappalardo Grazia

55,50

5

Grzyb Magdalena

55,82

6

Bączek Ewelina

56,59

Kl. V- VI SP chłopcy

czas

1

Marecik Arkadiusz

42,40

2

Pilch Robert

45,05

3

Bąba Wojciech

1,00,53

VII Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP :: Brzesko 4 maja 2012r. VII Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP :: Brzesko 4 maja 2012r. VII Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP :: Brzesko 4 maja 2012r. VII Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP :: Brzesko 4 maja 2012r.

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane artykuły

Zobacz także
Close
Back to top button