Aktualności

VIII TURNIEJ PIŁKARSKI SĘDZIÓW O PUCHAR BURMISTRZA BRZESKA I PREZESA PODOKRĘGU BRZESKO

Boisko ORLIK przy ulicy Piastowskiej będzie areną Turnieju Piłkarskiego Sędziów, który 8 lipca 2017r. wyłoni mistrza VIII Turnieju Piłki Nożnej Sędziów. Organizatorami spotkania są: Kolegium Sędziów w Brzesku, Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej Brzesko, Urząd Miejski w Brzesku, Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku.

W turnieju uczestniczyć będą reprezentacje Sędziów Kolegiów Sędziowskich z terenu Polski i Słowacji oraz zaproszeni goście. W skład reprezentacji Kolegiów Sędziowskich wchodzą sędziowie rzeczywiści i próbni z danego Podokręgu Piłki Nożnej.

Czas każdego meczu wynosił będzie 10 minut bez zmiany stron. Mecze półfinałowe i finałowe trwać będą 2×6 minut z przerwą jedynie na zmianę stron.

Drużyny biorące udział w turnieju zostaną podzielone na trzy grupy rozgrywkowe. Rozgrywki w grupach prowadzone będą systemem „każdy z każdym”. Z każdej grupy do ćwierćfinału awansują po dwie najlepsze drużyny oraz dodatkowo dwie drużyny z trzecich miejsc w grupach, które uzyskały najlepsze wyniki z drużynami z miejsc 1-4 w swoich grupach.