Aktualności

Kręglarski doskonały weekend w wykonaniu młodych zawodników BOSiR Brzesko

W sobotę wczesnym rankiem  zawodnicy BOSiR Brzesko, udali się na 1 turniej do Wronek w ramach rozgrywek Ligi Międzyokręgowej gr. B. Liga międzyokręgowa to turnieje w każdym z miast, które uczestniczą w rozgrywkach. W brzeskiej Kręgielni taki turniej odbędzie się 5 listopada. Młodzi brzescy kręglarze dzielnie walczyli i ostatecznie zajęli 2 miejsce w pierwszym turnieju. To bardzo dobre 2 miejsce zdobyli: Łukasz Łazowski, Igor Szydłowski, Jakub Tomczyk, Damian Czernecki, Marcel Kociołek oraz Natalia Cebula. Gratulujemy bardzo dobrej gry i doskonałego wyniku.

Pełne wyniki zawodów

Po tych meczach  zawodnicy udali się do oddalonego o 60 km Poznania na XXXIV Ogólnopolski Turniej Młodzieżowy „Wielkopolska zaprasza”. Naszym młodym zawodnikom nie przeszkodziło zmęczenie wynikające z długiej drogi z Brzeska, jak i zmęczenie po rozgrywkach ligi międzyokręgowej, aby zdeklasować swoich kolegów z innych klubów kręglarskich.

W kategorii MŁODZIK rewelacyjne spisał się Jakub Kuryło, który zajął 1 miejsce. W kategorii JUNIOR MŁ. nasi zawodnicy zajęli wszystkie miejsca na „pudle”. Na najwyższym miejscu stanął Igor Szydłowski, na 2 miejscu Jakub Tomczyk, a na 3 Damian Czernecki.  W kategorii JUNIORKA MŁ. Natalia Cebula zdobyła 1 miejsce nie dając szans swoim koleżankom z innych klubów. Na 4 miejscu uplasowała się Anna Babraj i na 6 miejscu Karolina Gurgul. Te wspaniałe wyniki naszych brzeskich młodych kręglarzy dały zwycięstwo BOSiR Brzesko w klasyfikacji klubowej.