Aktualności

Sara Pytel wicemistrzynią Polski

W rozgrywanych w Ostródzie Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym Sara Pytel reprezentująca LKS Olimpia Bucze wywalczyła tytuł wicemistrzyni Polski w kategorii młodziczek. W zawodach wzięło udział 160 zawodniczek i zawodników wyłonionych w eliminacjach wojewódzkich, startujących w kategoriach wiekowych od młodzików, młodzieżowców do kadetów. W meczu finałowym nieznacznie przegrała z Anną Węgrzyn z UKS MLKS Stronie Śląskie.
Sara jest uczennicą 6 klasy PSP w Jadownikach, reprezentuje klub z Bucza w którym trenuje 5 lat, cały czas pod okiem trenera Czesława Borowca. Posiada już w swoim dorobku wiele tytułów. Aktualnie jest indywidualną mistrzynią województwa małopolskiego LZS, v-ce mistrzynią drużynową młodziczek w parze z Kingą Chyl, również zawodniczką LKS Olimpia Bucze. Zajęła 9 miejsce w Pucharze Polski oraz zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski w deblu w parze z Julią Ślęzak (Ł.ódź). Drużyna „Olimpii” swoje treningi odbywa dzięki dużej przychylności oraz pomocy dyr Tomasza Wietechy w PG w Jadownikach oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku. Aktualnie startuje w rozgrywkach IV ligowych.